Hledám dobrovolníky pro otestování blogu

Hledám dobrovolníky pro otestování blogu

Vážení, hledám touto cestou pár nadšenců. Rád bych našel několik dobrovolníků pro otestování mého nového blogu. Pokud se Vám můj nápad líbí, můžete mi napsat na můj email adamec@alf.cz (budu Vás kontaktovat). Nebo můžete napsat i kometář, nezapomeňte na Váš email.

Co nabízím?

Nabízím za to vlastní blog naprosto zdarma, myslím si, že za tu legraci to rozhodně stojí. Já osobně na tvorbě toho blogu strávil cca 50 hodin a stále není hotovo, ale tolik času Vás to stát nebude.

Moje představa je asi taková, že například na doméně alf.cz vytvořím subdoménu (jako je blog.alf.cz) jakou si budete přát, klidně josef-novak.alf.cz a můžete začít "blogovat". Jedinou Vaší investicí bude čas strávený na vlastním blogu.

Blog má několik základních funkcí a jednoduchou administraci pro správu článků, fotografií a podobně. Po vzájemné dohodě, jsem schopen připravit i originální design (to nechám na grafikovi, já moc dobře nekreslím) pro Váš vlastní blog.

Má blogování budoucnost?

Podle mě jednoduše ano. S rozvojem dostupnosti internetu i v mobilních zařízeních začala nová doba. Dost lidí, včetně mě, posílají své fotky přímo z mobilu na FB a ostatní sociální sítě. Není lepší dělat to samé, ale na svém blogu a na sociální sítě sdílet co uznáte za vhodné?

Funkce blogu ve zkratce

Základní funkce jsou úpravy článků, fotografií a můžete článek zveřejnit či ne. Můžete starý článek blogu poslat do archivu a zase ho i kdykoli vrátit mezi aktuální články. Jednoduše lze nahrát i video, můj mobil ukládá do formátu MOV a doufám, že Váš taky ;-) není to problém upravit.

U každého článku je počítadlo návštěvnosti a také komentářů. Je uvedeno datum vytání článku na blugu, ale jde v administraci změnit dle potřeby. Vedle data je uveden údaj o stáří článku ve dnech.

Můj blog má i ochranu proti lidem se špatným úmyslem. Demonstraci si můžete sami zkusit ;-) napište slovo "utok" při přihlášení do administrace a na administraci už se nikdy nedostanete! 


Hledám dobrovolníky pro otestování blogu #3 Hledám dobrovolníky pro otestování blogu #4 Hledám dobrovolníky pro otestování blogu #5 Hledám dobrovolníky pro otestování blogu #6 Hledám dobrovolníky pro otestování blogu #7


Autor: Jiří Adamec | administrátor můj blog.

| 1,949 dnů

komentovat článek
2x komentář
zhlédnutí: 1911x | denní průměr: 0.98

Aktualizace systému ALF blog

Počínaje verzí B14.03 si můžete svůj blog aktualizovat sami. Myslím si, že by se vývoj blogu mohl rychle posunout a nové aktualizace přinesou například i náhledy článků.

komentovat článek
zveřejněno: 2014-11-29 22:18:23

Můj blog a novinky nejen o blogu

Můj blog a novinky nejen o blogu

Konečně jsem se rozhoupal a zvedl rychlost připojení. Vyměnil jsem poskytovatele, nebo respektive přidal a připojení je o dost lepší. Občasný PING 1ms, celkem stabilní DOWNLOAD cca 60 Mbps a UPLOAD 6-8 Mbps je fakt znát.

komentovat článek
zveřejněno: 2014-11-06 17:51:14

TESTuji to z mobilu

TESTuji to z mobilu

Startovni clanek, ktery do blogu pisi vyhradne pres mobil a mobilni pripojeni. Pouzite fotografie jsou tez jen z telefonu a video take.

komentovat článek
zveřejněno: 2014-07-08 14:02:05

Profil

Časem něco do profilu napíši, ale dnes mě nic nenapadá. Děkuji Vám za pochopení.

komentovat článek
zveřejněno: 2013-03-23 00:00:00

archiv

Doporučuji archiv starších článků z svého blogu.

rubriky blogu "dole"