Proc mit vlastni blog

Proc mit vlastni blog

Priznam se a urcite se to i pozna, zase pisi blog z mobilu. Pro rychle napsani poznamky ci rychle "zverejneni" fotografia a nebo videa je to v pohode, lze z blogu jednoduse sdilet kam je treba. Z blogu lze sdilet URL adresu i RSS kanal s video souborem nariklad pro "podcarty", mailove klienty a podobne.

Výhody

Velikou vyhodu vidim v tom, ze si mohu cokoli pripravit a kdy se mi zlibi clanek na blogu publikovat. To se jednoduse nastavi status clanku 0/1 a je to. Vybrane clanky blogu by se mohly na blogu ukazovat jen nekomu, tim myslim zobrazovani clanku jen vybranym a registrovanym fanouskum meho blogu. Napriklad jako na FB, kdyz tam nemate ucet tak se tam nepodivate ;-).

Jak jsem se již několikrát zmínil, vše jde obsluhovat z mobilu i z tabletu. Design je elastický (responzivní) a přizpůsobí se "oknu prohlížeče" který používáte, případně zařízení na kterém blog zobrazíte. Mj. jeden z důvodu proč jsem napsal další článek "Hledám dobrovolníky pro otestování blogu".

Nevýhody

Blog ještě není zcela hotový a když píšete na mobilu, tak alespoň já zapomínám na diakritiku. Teď jsem si všiml, že mám půl článku s a druhou bez diakritiky. Snad mi to prominete ;-)

Pár fotografií z administrace blogu

Fotil jsem to jen mobilem jako PrintScreen a na výšku.


Proc mit vlastni blog #2 Proc mit vlastni blog #4 Proc mit vlastni blog #6 Proc mit vlastni blog #7 Proc mit vlastni blog #8 Proc mit vlastni blog #9


RSS | soubor (video, pdf): proc-mit-vlastni-blog.mov

Autor: Jiří Adamec | administrátor můj blog.

| 1,975 dnů

komentovat článek
1x komentář
zhlédnutí: 2157x | denní průměr: 1.09

Aktualizace systému ALF blog

Počínaje verzí B14.03 si můžete svůj blog aktualizovat sami. Myslím si, že by se vývoj blogu mohl rychle posunout a nové aktualizace přinesou například i náhledy článků.

komentovat článek
zveřejněno: 2014-11-29 22:18:23

Můj blog a novinky nejen o blogu

Můj blog a novinky nejen o blogu

Konečně jsem se rozhoupal a zvedl rychlost připojení. Vyměnil jsem poskytovatele, nebo respektive přidal a připojení je o dost lepší. Občasný PING 1ms, celkem stabilní DOWNLOAD cca 60 Mbps a UPLOAD 6-8 Mbps je fakt znát.

komentovat článek
zveřejněno: 2014-11-06 17:51:14

TESTuji to z mobilu

TESTuji to z mobilu

Startovni clanek, ktery do blogu pisi vyhradne pres mobil a mobilni pripojeni. Pouzite fotografie jsou tez jen z telefonu a video take.

komentovat článek
zveřejněno: 2014-07-08 14:02:05

Profil

Časem něco do profilu napíši, ale dnes mě nic nenapadá. Děkuji Vám za pochopení.

komentovat článek
zveřejněno: 2013-03-23 00:00:00

archiv

Doporučuji archiv starších článků z svého blogu.

rubriky blogu "dole"